LLG-13x305 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608115R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-13x305 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608115R
Indexa IND-460-8115R
IND4608115R
LLG-13x305 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608115R
IND-460-8115R
SM.CK016,22,1ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 7mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295933 |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Numer produktu | V13 x 305 |
| Sztywność | 1.4 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608115R |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 63 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V13 x 305 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 1.4 Nmm |
| Dh | 13mm |
| Dd | 7mm |
| L0 | 305mm |