LLG-20x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608334M MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-20x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608334M
Indexa IND-460-8334M
IND4608334M
LLG-20x102 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608334M
IND-460-8334M
SM.CK016,11,6ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296107 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | V20 x 102 |
| Sztywność | 12Nmm |
| Supplier Part No. | 4608334M |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 110 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V20 x 102 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 12Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 102mm |