LLG-20x32 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608327E IND-460-8327E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-20x32 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608327E IND-460-8327E
Indexa IND-460-8327E
IND4608327E
LLG-20x32 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608327E
IND-460-8327E
Opis produktu
Kolor kodu zielonyWykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296039 |
| Długość całkowita | 32 mm |
| Model, kod produktu | V20 x 32 |
| Sztywność | 45Nmm |
| Supplier Part No. | 4608327E |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 20 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Model, kod produktu | V20 x 32 |
| Type | Light Load |
| Sztywność | 45Nmm |
| Dh | 20 mm |
| Dd | 10 mm |
| L0 | 32 mm |
SM.CK016,6,2ZLNE