LLG-20x51 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608330H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-20x51 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608330H
Indexa IND-460-8330H
IND4608330H
LLG-20x51 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608330H
IND-460-8330H
SM.CK016,7,5ZLNE
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296060 |
| Długość całk. | 51 mm |
| Model, kod produktu | V20x51 |
| Sztywność | 24.5 Nmm |
| Sup. Part No. | IND-460-8330H |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 31 g |