LLG-25x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608448C IND-460-8448C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-25x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608448C IND-460-8448C
Indexa IND-460-8448C
IND4608448C
LLG-25x102 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608448C
IND-460-8448C
SM.CK016,17ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4608448C |
| EAN13 Barcode | 5036140296213 |
| Sztywność | 21.1 Nmm |
| Waga | 110 g |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Product Number | V25 x 102 |
| Długość całk. | 102 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Product Number | V25 x 102 |
| Type | Light Load |
| Sztywność | 21.1 Nmm |
| Dh | 26 mm |
| Dd | 12.5 mm |
| L0 | 102 mm |