LLG-25x203 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608454J IND-460-8454J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-25x203 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608454J IND-460-8454J
Indexa IND-460-8454J
IND4608454J
LLG-25x203 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608454J
IND-460-8454J
SM.CK016,29,7ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296251 |
| Długość całkowita | 203 mm |
| Numer produktu | V25 x 203 |
| Sztywność | 10.4 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608454J |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 215 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V25 x 203 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 10.4 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 203mm |