LLG-25x64 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608445Z MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-25x64 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608445Z
Indexa IND-460-8445Z
IND4608445Z
LLG-25x64 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608445Z
IND-460-8445Z
SM.CK016,11,5ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296183 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | V25 x 64 |
| Sztywność | 35.2 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608445Z |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 71 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V25 x 64 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 35.2 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 64mm |