LLG-32x203 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608569K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-32x203 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608569K
Indexa IND-460-8569K
IND4608569K
LLG-32x203 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608569K
IND-460-8569K
SM.CK016,39,3ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296336 |
| Długość całkowita | 203 mm |
| Numer produktu | V32 x 203 |
| Sztywność | 1.40 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608569K |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 350 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V32 x 203 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 1.40 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 203mm |