LLG-40x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608676H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-40x102 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608676H
Indexa IND-460-8676H
IND4608676H
LLG-40x102 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608676H
IND-460-8676H
SM.CK016,29ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296367 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | V40 x 102 |
| Sztywność | 43Nmm |
| Supplier Part No. | 4608676H |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 247 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V40 x 102 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 43Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 102mm |