LLG-50x76 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608786T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-50x76 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608786T
Indexa IND-460-8786T
IND4608786T
LLG-50x76 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608786T
IND-460-8786T
SM.CK016,49,7ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 25mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140296381 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | V50 x 76 |
| Sztywność | 125Nmm |
| Supplier Part No. | 4608786T |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 450 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V50 x 76 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 125Nmm |
| Dh | 50mm |
| Dd | 25mm |
| L0 | 76mm |