Łącznik kabłąkowy 10mm typu D Matlock MTL9784350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łącznik kabłąkowy 10mm typu D Matlock MTL9784350K
Matlock MTL-978-4350K
MTL9784350K
10mm DEE SHACKLE BZP-ELECTRO GALV (PK-2) Matlock
MTL-978-4350K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łącznik ten służy do łączenia łańcuchów i lin. Ma kształt litery D, aby w ten sposób zapobiegać nadmiernemu przesuwaniu się montowanej liny. Materiał kołka, oznaczony cyfrowo, i średnica są odpowiednio dobrane. Obciążenia znamionowe podano tylko dla celów orientacyjnych. Testowane łączniki kabłąkowe typu D są dostępne tylko na zamówienie. Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068049 |
| Finish | Galv |
| Load | 350 kg |
| Material x Pin Dia. (mm) | 10 mm |
| Material x Pin Dia. (mm) | 7/16" cal |
| Supplier Part No. | 9784350K |
| UNSPSC Code | 31162803 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 312-PP0010ZP |
| Typ produktu | Dee Shackle |
| Pin Diameter | 10mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 2 |