Łącznik kabłąkowy 16mm typu D Matlock MTL9784370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łącznik kabłąkowy 16mm typu D Matlock MTL9784370K
Matlock MTL-978-4370K
MTL9784370K
16mm DEE SHACKLE BZP-ELECTRO GALV (PK-2) Matlock
MTL-978-4370K
SM.CK016,29,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łącznik ten służy do łączenia łańcuchów i lin. Ma kształt litery D, aby w ten sposób zapobiegać nadmiernemu przesuwaniu się montowanej liny. Materiał kołka, oznaczony cyfrowo, i średnica są odpowiednio dobrane. Obciążenia znamionowe podano tylko dla celów orientacyjnych. Testowane łączniki kabłąkowe typu D są dostępne tylko na zamówienie. Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068063 |
| Finish | Galv |
| Load | 1000 kg |
| Material x Pin Dia. (mm) | 16 mm |
| Material x Pin Dia. (mm) | 5/8" cal |
| Supplier Part No. | 312-PP0016ZP |
| UNSPSC Code | 31162803 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 312-PP0016ZP |
| Typ produktu | Dee Shackle |
| Pin Diameter | 16mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 2 |