Łącznik pałąkowaty 13mm Matlock MTL9784450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łącznik pałąkowaty 13mm Matlock MTL9784450K
Matlock MTL-978-4450K
MTL9784450K
13mm BOW SHACKLE GALVANISED Matlock
MTL-978-4450K
SM.CK016,9,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jest to łącznik w kształcie pałąka, który umożliwia złączenie w jednym punkcie więcej niż jeden łańcuch lub kilka lin. Materiał kołka, oznaczony cyfrowo, i średnica są odpowiednio dobrane. Obciążenia znamionowe podano tylko dla celów orientacyjnych. Testowane łączniki pałąkowate są dostępne tylko na zamówienie.
Wykończenie: galwanizowany.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068094 |
| Finish | Galvanised |
| Load | 500 kg |
| Material x Pin Dia. (mm) | 1/2" cal |
| Material x Pin Dia. (mm) | 13 mm |
| Supplier Part No. | 309-PP0012GV |
| UNSPSC Code | 31162803 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Product Number | 309-PP0012GV |
| Typ produktu | Bow Shackle |
| Pin Diameter | 13 mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Galvanised |
| Package Quantity | Single |