Lampa insektobójcza 20W Kobe KBE7870130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INSECT KILLER 20W Kobe KBE7870130K
Kobe KBE-787-0130K
KBE7870130K
INSECT KILLER 20W Kobe
KBE-787-0130K
SM.CK016,115ZLNE
Narzędzia Cromwell
Electric Flying Insect Killer
Kobe Insect Killers are a safe and hygienic way to eliminate flying insects. Features a protective outer mesh, low energy consuption and removable tray for easy cleaning. Suitable for suspending from a wall or ceiling. Supplied with hanging chain.
EIK202
Rated power: 20W.
Effective area: 30m?.
Voltage: 240 Volt
EIK402
Rated power: 40W.
Effective area: 60m?.
Voltage: 240 Volt
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140237759 |
| eCl@ss Code | 25041005 |
| Effective Area | 30 m? |
| Model Number | EIK202 |
| Głębokość całk. | 110 |
| Długość całkowita | 275 |
| Waga całkowita | 2.08 |
| Szerokość całk. | 410 |
| Rated Power | 20 W |
| Supplier Part No. | 7870130K |
| Tube Type | 2x TLD10W |
| UNSPSC Code | 10191703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Do użycia z | TLD10W Insect Killer Replacement Tube |
| Model Number | EIK202 |
| Power | 20 W watt V voltage |
| Typ | Insect Killer |
| Effective Area | 30 m? square metre |
| Tube Type | 2 x TLD10W |
| Includes | Hanging Chain |