Łańcuch ogniwowy 4x32x10m prostoliniowy spawany Matlock MTL9782030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
122,03 €
Cena regularna:
99,21 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łańcuch ogniwowy 4x32x10m prostoliniowy spawany Matlock MTL9782030K
Matlock MTL-978-2030K
MTL9782030K
4x32x10M CHAIN SIDE WELDLONG LINK A4/316 ST/ST Matlock
MTL-978-2030K
SM.CK016,470,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łańcuch ze stali nierdzewnej Nierdzewna stal wg norm dla przemysłu stoczniowego, dla dodatkowej odporności na korozję. Łańcuch ten jest często stosowany do powszechnego użytku np. do wiązania przyczepy i przesuwu drzwi w prowadnicach oraz w przemysłowych przenośnikach materiału. Łańcuch jest spawany w punktach na każdym ogniwie, a miejsce spawania jest dobierane na życzenie. Jest to wyrób popularny o wszechstronnym zastosowaniu. Spawane ogniwo jest lekkie i wytrzymałe. Jest doskonałe do ogólno-użytkowych zastosowań, takich jak huśtawki parkowe, urządzenia ogrodowe, urządzenia zabezpieczające itp. Wykonany jest ze stali miękkiej. Dostarczany w odcinkach o długości 10 m, pakowany w pudełku (inne długości też są dostępne na życzenie).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140246546 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Length per Box | 10 m |
| Głębokość całk. | 33 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 2.728 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Recommended Load | 120 kg |
| Supplier Part No. | 88204032B0100SS |
| UNSPSC Code | 31151600 |
| Waga | 3.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Corrosion Resistant Outside Use |
| Finish | Stainless Steel |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Stainless Steel |
| Typ produktu | Welded Straight Link Chain |
| Link Diameter | 4mm |
| Recommended Load | 120kg |