Łańcuch ogniwowy 5mmx28mmx10m prostoliniowy spawany japonizowany Matlock MTL9781030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.45
Cena regularna:
$35.33
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łańcuch ogniwowy 5mmx28mmx10m prostoliniowy spawany japonizowany Matlock MTL9781030K
Matlock MTL-978-1030K
MTL9781030K
5mmx28mmx10M CHAIN SIDE WELD STR. LINK JAPANNED Matlock
MTL-978-1030K
SM.CK016,110,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Łańcuch ten jest często stosowany do powszechnego użytku np. do wiązania przyczepy
i przesuwu drzwi w prowadnicach oraz w przemysłowych przenośnikach materiału. Łańcuch jest spawany w punktach na każdym ogniwie, a miejsce spawania jest dobierane na życzenie. Jest to wyrób popularny o wszechstronnym zastosowaniu. Spawane ogniwo jest lekkie i wytrzymałe. Jest doskonałe do ogólno-użytkowych zastosowań, takich jak huśtawki parkowe, urządzenia ogrodowe, urządzenia zabezpieczające itp. Wykonany jest ze stali miękkiej. Dostarczany w odcinkach o długości 10 m, pakowany w pudełku (inne długości też są dostępne na życzenie).
Ogniwo pokryte lakierem asfaltowym (japonizowane):
Nazwa pochodzi od japońskiej starożytnej metody emaliowania pieców. Efektem tej metody była atrakcyjna błyszcząca się czarna powierzchnia, doskonała do użytku zewnętrznego.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064560 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Inside Link Height | 11 mm |
| Inside Link Length | 28 mm |
| Length per Box | 10 m |
| Recommended Load | 130 kg |
| Supplier Part No. | 30005028B0100BK |
| Grubość | 5 mm |
| UNSPSC Code | 31151600 |
| Waga | 4.70 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Outside Use |
| Finish | Japanned |
| Długość | 10 m metre |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 30005028B0100BK |
| Typ produktu | Welded Straight Link Chain |
| Link Diameter | 5mm |
| Recommended Load | 130kg |