Łapa dociskowa CC06 80x32mm płaska z otworem Indexa IND4251030F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC06 80x32mm płaska z otworem Indexa IND4251030F
Indexa IND-425-1030F
IND4251030F
Łapa dociskowa płaska z otworem CC06 80x32mm Indexa IND4251030F
IND-425-1030F
SM.CK016,58,5ZLNE
Do użytku z różnymi pokrętłami, podpórkami regulowanymi, zaciskami i klockami.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251030F |
| EAN13 Barcode | 5036140084759 |
| Dim H | M12 |
| Numer produktu | CC060212 |
| Waga elementu | 0.27 kg |
| Wymiar G | 13 mm |
| Wymiar F | 69 mm |
| Wymiar E | 25 mm |
| Wymiar D | 48 mm |
| Wymiar C | 19 mm |
| Szerokość B | 32 mm |
| Długość A | 80 mm |