Łapa dociskowa CC12 105x35x30mm nastawna Indexa IND4251050M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$124.62
Cena regularna:
$101.32
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC12 105x35x30mm nastawna Indexa IND4251050M
Indexa IND-425-1050M
IND4251050M
Łapa dociskowa nastawna CC12 105x35x30mm Indexa IND4251050M
IND-425-1050M
SM.CK016,348,3ZLNE
Nisko osadzony zaczep, który pomaga utrzymać czystość górnych powierzchni materiałów w celu obróbki. Idealne do nierównych lub gotowych części.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 30 - 32.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Zacisk: Powierzchnia silnie hartowana.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar D | 62.14 mm |
| Wymiar E | 30mm |
| Wymiar F | 22 mm |
| Wymiar G | 12 mm |
| Dim H | 20 mm |
| Dim J | 13.5 mm |
| Dim K | 6 mm |
| Dim L | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084919 |
| Height C | 27.5 mm |
| Długość A | 104.64 mm |
| Numer produktu | CC120512 |
| Supplier Part No. | 4251050M |
| Typ | Ground |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.52 kg |
| Szerokość B | 35 mm |