Łapa dociskowa CC12 72x25x20mm nastawna Indexa IND4251050J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$101.49
Cena regularna:
$82.51
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC12 72x25x20mm nastawna Indexa IND4251050J
Indexa IND-425-1050J
IND4251050J
CC12 72x25x20mm GROUND ADJUST CLAMP Indexa IND4251050J
IND-425-1050J
SM.CK016,280ZLNE
Nisko osadzony zaczep, który pomaga utrzymać czystość górnych powierzchni materiałów w celu obróbki. Idealne do nierównych lub gotowych części.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 30 - 32.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Zacisk: Powierzchnia silnie hartowana.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar D | 45mm |
| Wymiar E | 16mm |
| Wymiar F | 16 mm |
| Wymiar G | 7 mm |
| Dim H | 14 mm |
| Dim J | 8.5 mm |
| Dim K | 4 mm |
| Dim L | 7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140293977 |
| Height C | 20mm |
| Długość A | 72.00 mm |
| Numer produktu | CC120408 |
| Supplier Part No. | 4251050J |
| Typ | Ground |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.16 kg |
| Szerokość B | 25 mm |