Łapa dociskowa M14 100x32x19mm SC1410031 podporowa Atlas Workholders ATL4252240K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M14 100x32x19mm SC1410031 podporowa Atlas Workholders ATL4252240K
Atlas Workholders ATL-425-2240K
ATL4252240K
Łapa dociskowa podporowa, SC1410031 100x32x19mm M14 Atlas Workholders ATL4252240K
ATL-425-2240K
SM.CK016,34,9ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075481 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | SC1410032 |
| Supplier Part No. | 4252240K |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 35 mm |