Łapa dociskowa M14 150x32x22mm SC1415032 podporowa Atlas Workholders ATL4252260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M14 150x32x22mm SC1415032 podporowa Atlas Workholders ATL4252260K
Atlas Workholders ATL-425-2260K
ATL4252260K
Łapa dociskowa podporowa, SC1415032 150x32x22mm M14 Atlas Workholders ATL4252260K
ATL-425-2260K
SM.CK016,40,6ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075498 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | SC1415032 |
| Supplier Part No. | 4252260K |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 32 mm |