Łapa dociskowa M14 25x63mm CC251463 podporowa Indexa IND4251130C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Pod rozmiar śruby: M14
- Długość: 63mm
- Szerokość: 25mm
- Materiał : Stal węglowa.
- Twardość: 32-38 HRC.
- Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 13 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| Wymiar E | 20 mm |
| Wymiar F | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085046 |
| Długość A | 63 mm |
| Numer produktu | CC251463 |
| Supplier Part No. | 4251130C |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.12 kg |
| Szerokość B | 25 mm |