Łapa dociskowa M14 32x150mm CC2514150 podporowa Indexa IND4251130J PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M14 32x150mm CC2514150 podporowa Indexa IND4251130J
Indexa IND-425-1130J
IND4251130J
Łapa dociskowa podporowa CC2514150 32x150mm M14 Indexa IND4251130J
IND-425-1130J
SM.CK016,51,4ZLNE
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| Wymiar E | 32 mm |
| Wymiar F | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085060 |
| Długość A | 150 mm |
| Model, kod produktu | CC2514150 |
| Sup. Part No. | IND-425-1130J |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga Each | 0.68 kg |
| Szerokość B | 32 mm |