Łapa dociskowa M16 150x38x22mm SC16115038 podporowa Atlas Workholders ATL4252460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M16 150x38x22mm SC16115038 podporowa Atlas Workholders ATL4252460K
Atlas Workholders ATL-425-2460K
ATL4252460K
Łapa dociskowa podporowa, SC16115038 150x38x22mm M16 Atlas Workholders ATL4252460K
ATL-425-2460K
SM.CK016,40,6ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075559 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | SC1615038 |
| Supplier Part No. | 4252460K |
| To Suit Stud Size | M16/ 5/8 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 38 mm |