Łapa dociskowa U CC01 100mm Indexa IND4251005D IND-425-1005D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa U CC01 100mm Indexa IND4251005D IND-425-1005D
Indexa IND-425-1005D
IND4251005D
KC-016,50,7ZN/SM.[NM]
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 12.5 mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Wymiar F | 6 mm |
| Wymiar G | 81 mm |
| EAN13 | 5036140084599 |
| ecl@ss | 23149090 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC010112 |
| Oznaczenie | IND-425-1005D |
| UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 0.41 kg |
| Szerokość B | 38 mm |