Łapa dociskowa wygięta CC03 150mm Indexa IND4251015K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$97.99
Cena regularna:
$79.67
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa wygięta CC03 150mm Indexa IND4251015K
Indexa IND-425-1015K
IND4251015K
Łapa dociskowa wygięta CC03 150mm Indexa IND4251015K
IND-425-1015K
SM.CK016,198,6ZLNE
Nisko osadzony zaczep pozwala wyeliminować zakłócenia noża.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 48 mm |
| Wymiar D | 130 mm |
| Wymiar E | 25 mm |
| Wymiar F | 25 mm |
| Wymiar G | 55 mm |
| Dim H | 60 mm |
| Dim I | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084650 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | CC030216 |
| Supplier Part No. | 4251015K |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 1.30 kg |
| Szerokość B | 48 mm |