Łapa dociskowa z trzpieniem CC02 150x38mm Indexa IND4251010D PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
40,45 €
Cena regularna:
32,88 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa z TRZPIENIEM CC02 150x38mm Indexa IND4251010D
Indexa IND-425-1010D
IND4251010D
Łapa dociskowa z TRZPIENIEM CC02 150x38mm Indexa IND4251010D
IND-425-1010D
SM.CK016,96,3ZLNE
Cylindryczny bolec minimalizuje powierzchnię styku. Ten zacisk jest do mocowania wewnątrz poziomych otworów i na wklęsłych powierzchniach.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 15 mm |
| Wymiar D | 20 mm |
| Wymiar E | 70 mm |
| Wymiar F | 25 mm |
| Wymiar G | 30 mm |
| Dim H | 18 mm |
| Dim J | 13 mm |
| Dim K | 22 mm |
| Dim L | 4 mm |
| Dim M | M12 |
| EAN13 Barcode | 5036140084629 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | CC020112 |
| Supplier Part No. | 4251010D |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.58 kg |
| Szerokość B | 38 mm |