Łapa sprężynowa CC08 50mm obrotowa Indexa IND4251040G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
91,97 €
Cena regularna:
74,77 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa sprężynowa CC08 50mm obrotowa Indexa IND4251040G
Indexa IND-425-1040G
IND4251040G
Łapa sprężynowa obrotowa CC08 50mm Indexa IND4251040G
IND-425-1040G
SM.CK016,216,1ZLNE
Mała klamra z dobrą siłą trzymania, idealna do ciasnych przestrzeni, funkcja pełnego obrotu pozwala na łatwy docisk częściowy.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 20 mm |
| Wymiar D | 45 mm |
| Wymiar E | 40 mm |
| Wymiar F | M12 |
| Wymiar G | 36 mm |
| Dim H | M12 |
| Dim I | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084858 |
| Długość A | 50 mm |
| Numer produktu | CC080212 |
| Supplier Part No. | 4251040G |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.50 kg |
| Szerokość B | 32 mm |