Łapka 450mm i łyżka 325mm Kennedy KEN5058750K KEN-505-8750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapka 450mm i łyżka 325mm Kennedy KEN5058750K KEN-505-8750K
Kennedy KEN-505-8750K
Zestaw: Łapka 450mm & Łyżka 325mm
KEN-505-8750K
Opis produktu
Wykonane ze stali węglowej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do rozbiórki drewnianych konstrukcji, otwierania skrzyń i i usuwania gwoździ (w zależności od rodzaju gryfu).Zestaw: łapka + łyżka
Zawiera po 1 sztuce: łapkę i płaską łyżkę podważającą.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Contents | 450mm Wrecking Bar, 325mm Pry Bar |
| Kod EAN13 | 5036140110236 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Liczba sztuk lub elementów | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 60 |
| Długość całk./opak. | 550 |
| Waga całkowita | 1.46 |
| Szerokość całk./opak. | 180 |
| Nr produktu | KEN-505-8750K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | 17 33x6 |
| Blade Width | 24 30 mm millimetre in. inch |
| Comb Type | |
| Contents | 325mm Pry Bar 450mm Wrecking Bar |
| Jaw Capacity | mm millimetre |
| Material | Steel |
| Octagon | mm millimetre |
| Overall Length | 325 450 mm millimetre |
| Product Number | |
| Product Type | Wrecking & Pry Bar Set |
| Number of Pieces | 2 |
| Standards Met | |
| Blade Material | |
| Handle Material | |
| Protection Features | |
| Shank Shape | |
| Special Features | Bevelled Nail Slot |
| End Shape | Bent Tip |
| End Type | Heel Pinch |
| To Suit Octagon | mm millimetre |
KEN5058750K
ZESTAW: LAPKA 450mm & LYZKA 325mm Kennedy
KEN-505-8750K
SM.CK016,46,1ZLNE
Narzędzia Cromwell