Leżanka-siedzenie pod samochów 2w1 Kennedy KEN5037300K MTM PRO24-2
dostępny
Cena regularna:
$203.07
Cena regularna:
$165.09
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Leżanka-siedzenie pod samochów 2w1 Kennedy KEN5037300K
Kennedy KEN-503-7300K
LEZANKA / SIEDZENIE pod SAMOCHOD
KEN-503-7300K
Opis produktu
Rama urządzenia wykonana ze stali wysokowydajnej, wykończona powłoką proszkową. Pokryte winylem. Łatwość rozkładania i składania urządzenia.Możliwość regulacji oparcia w pozycji siedzącej.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140006287 |
| Kod eCl@ss | 28019090 |
| Wysokość | 100mm |
| Długość | 1050mm |
| Głębokosć całk./opak. | 140 |
| Długość całk./opak. | 1220 |
| Waga całkowita | 13.1 |
| Szerokość całk./opak. | 460 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 24101508 |
| Waga elementu | 13.0 kg |
| Szerokość | 480mm |
KEN5037300K
LEZANKA / SIEDZENIE POD SAMOCHOD Kennedy
KEN-503-7300K
SM.CK016,401,4ZLNE
Narzędzia Cromwell