Leżanka warsztatowa z tworzywa Senator SEN5037378K PRO25
dostępny
Cena regularna:
$89.55
Cena regularna:
$72.81
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Leżanka warsztatowa z tworzywa Senator SEN5037378K
Senator SEN-503-7378K
SEN5037378K
KC-016,120,8ZN/SM.[NM]
Nośność: 127kg (280lbs).
Wymiary: 910(Dł.) x 405(Szer.) x 105(Wys.) mm.
Masa: 3 kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140232488 |
| ecl@ss | 28019090 |
| Wysokość | 105 mm |
| Długość | 910 mm |
| Głębokość całkowita | 80 |
| Długość całkowita | 940 |
| Waga całkowita | 4.12 |
| Szerokość całk. | 420 |
| Oznaczenie | SEN-503-7378K |
| Type | Board |
| UNSPSC | 24101508 |
| Waga elementu | 3.00 kg |
| Szerokość | 405 mm |