Licznik podręczny elektroniczny klikacz liczący EC2 Oxford Precision OXD3145820K OXD-314-5820K MTM
dostępny
Cena regularna:
$23.05
Cena regularna:
$18.74
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Licznik podręczny EC2 Oxford Precision OXD3145820K OXD-314-5820K
- Zakres: 0-9999
- Wymiary: 30x15x60mm
Wymiary: 30x15x60mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140054868 |
| Kod eCl@ss | 21160109 |
| Głębokość całk./opak. | 15mm |
| Wysokość całk./opak. | 60mm |
| Szerokość całk./opak. | 30mm |
| Nr produktu | EC2 |
| Kod UNSPSC | 41112802 |
| WEEE Compliant | Tak |
SM.CK016,53,4ZLNE