Licznik ręczny góra-dół klikacz elektroniczny zliczający EC3 Oxford Precision OXD3145830K OXD-314-5830K Wyprzedaż
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Licznik ręczny góra-dół klikacz elektroniczny zliczający EC3 Oxford Precision OXD3145830K OXD-314-5830K
Elektroniczny licznik liczy aż do 9999. Czterocyfrowy wyświetlacz LCD i dwa duże przyciski. Opcja liczenia postępowego lub rewersyjnego. Solidna obudowa z termoplastycznego tworzywa sztucznego i wygodne gumowe przyciski. Opcjonalny dźwiękowy sygnalizator odliczania. Baterie w zestawie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140054875 |
| Kod eCl@ss | 21160109 |
| Głębokość całk./opak. | 15mm |
| Wysokość całk./opak. | 60mm |
| Szerokość całk./opak. | 30mm |
| Nr produktu | EC3 |
| Kod UNSPSC | 41112802 |
| WEEE Compliant | Tak |