Lina bawełniana polerowana No.8 6mm 10m Matlock MTL9785910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LINA BAWELNIANA POLEROWANA No.8 6mm, 10M Matlock MTL9785910K
Matlock MTL-978-5910K
MTL9785910K
LINA BAWELNIANA POLEROWANA No.8 6mm, 10M Matlock
MTL-978-5910K
SM.CK016,29,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zwój 6mm x 100M. Typ Nr 8. Spleciony z 12 elementów zwój. Centralny zwój. 100% czysta bawełna. Tradycyjne czerwone cętki. Gładkie zakończenie zapewnia większą żywotność. Przekrój okrągły. Wysoka odporność na ścieranie i wilgoć. Mała rozciągliwość. Łatwe zwijanie. Używane w budownictwie i w domu do naprawy ram okiennych i przy krążkach linowych w domu i przemyśle.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Średnica | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140016248 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9785910K |
| UNSPSC Code | 31151500 |
| Waga | 285 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Abrasion Resistant Weather Resistant |
| Długość | 10mm |
| Materiał | Cotton |
| Typ produktu | Polished Cotton Rope |
| Średnica | 6mm |