Lina bawełniana woskowana No.4 6mm 10m Matlock MTL9785710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LINA BAWELNIANA WOSKOWANA No.4-3C 6mm, 10M Matlock MTL9785710K
Matlock MTL-978-5710K
MTL9785710K
LINA BAWELNIANA WOSKOWANA No.4-3C 6mm, 10M Matlock
MTL-978-5710K
SM.CK016,19,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zwój 6mm x 100M. Typ Nr 4. Spleciony z 16 elementów zwój. Woskowany, dla dłuższej żywotności. Polipropylenowy zwój Dla zwiększenia wytrzymałości. Odporny na pogodę. Mała rozciągliwość. Dostępne również w 10M motkach. Używane w budownictwie i w domu do naprawy ram okiennych, remoncie mieszkania i do użytku zewnętrznego.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Średnica | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140016231 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Długość | 10 m |
| Supplier Part No. | 9785710K |
| UNSPSC Code | 31151500 |
| Waga | 240 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Weather Resistant |
| Długość | 10mm |
| Materiał | Waxed Cotton, Polypropylene Core |
| Typ produktu | Waxed Cotton Rope |
| Średnica | 6mm |