Liniał SP630 granitowy prosty Oxford Precision OXD3066020K OXD-306-6020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Liniał SP630 granitowy prosty Oxford Precision OXD3066020K OXD-306-6020K
Oxford Precision OXD-306-6020K
OXD3066020K
Liniał granitowy prosty SP630 Oxford OXD3066020K
OXD-306-6020K
Opis produktu
Precyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.Liniały granitowe proste
Używane od sprawdzania powierzchni pod kątem równości, szkicowania i znaczenia linii prostych. Wykonano zgodnie z: BS5204 : Grade A. Zawiera certyfikat kalibracji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154100 |
| Kod eCl@ss | 21170207 |
| Wysokość całk./opak. | 50mm |
| Długość całk./opak. | 630mm |
| Szerokość całk./opak. | 100mm |
| Nr produktu | OXD-306-6020K |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
| Waga | 7 kg |
SM.CK016,1265ZLNE