Liniał SW40x90mm granitowy pryzmowy Oxford Precision OXD3067020K OXD-306-7020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Liniał SW40x90mm granitowy pryzmowy Oxford Precision OXD3067020K OXD-306-7020K
Oxford Precision OXD-306-7020K
OXD3067020K
Liniał granitowy PRYZMOWY SW40x90mm Oxford OXD3067020K
OXD-306-7020K
Opis produktu
Precyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.Liniały pryzmowe
90°. Używane do okrągłych przedmiotów. Też do trasowania i ustawiania. Sprzedawane parami. Wykonano zgodnie z: BS3731 : Grade 2. Zawiera certyfikat UKAS.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154124 |
| Wysokość całk./opak. | 62mm |
| Długość całk./opak. | 62mm |
| Szerokość całk./opak. | 62mm |
| Nr produktu | OXD-306-7020K |
| Kod UNSPSC | 41111627 |
| Waga | 2.0g |
SM.CK016,1850ZLNE