Listwy precyzyjne SGA400x63x40mm granitowe Oxford Precision OXD3063060K OXD-306-3060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Listwy precyzyjne SGA400x63x40mm granitowe Oxford Precision OXD3063060K OXD-306-3060K
Oxford Precision OXD-306-3060K
OXD3063060K
Listwy precyzyjne granitowe SGA400x63x40mm (2) Oxford OXD3063060K
OXD-306-3060K
Opis produktu
Precyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.Listwy precyzyjne
Używane do ustawiania materiałów na stołach maszyn i urządzeń pomiarowych. Sprzedawane parami. Wykonano zgodnie z: BS906 : Part 1 : Grade B dla płaskości i równoległości powierzchni. Zawiera certyfikat UKAS.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154049 |
| Kod eCl@ss | 21170207 |
| Wysokość całk./opak. | 40mm |
| Długość całk./opak. | 400mm |
| Szerokość całk./opak. | 63mm |
| Nr produktu | OXD-306-3060K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 6.97 kg |
SM.CK016,1625ZLNE