Łom 300mm z plastikową rączką płaski koniec Kennedy KEN5058300K KEN-505-8300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łom 300mm z plastikową rączką płaski koniec Kennedy KEN5058300K KEN-505-8300K
Kennedy KEN-505-8300K
Łom z plastikowa rączka zakończenie płaskie 300mm
KEN-505-8300K
Opis produktu
Wykonane z kutej stali nawęglanej o kwadratowym przekroju ze szlifowanymi krawędziami. odporna na uderzenia plastikowy uchwyt oferuje bardziej komfortową i bezpieczną pracę, co czyni z tych łomów płaskich najbardziej popularne narzędzie w tej dziedzinie. Uchwyty są odporne na oleje i kwasy. Użyteczne dla szerokiej gamy prac, wliczając pakowanie, przemysł samochodowy, prace konserwacyjne i montażowe.Płaskie ostrze
Do prac standardowych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110113 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 300mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 430 |
| Waga całkowita | 0.37 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 10mm |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | 10 |
| Blade Width | 14 mm millimetre in. inch |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm millimetre |
| Material | Steel |
| Octagon | mm millimetre |
| Overall Length | 435 mm millimetre |
| Product Number | |
| Product Type | Pry Bar |
| Number of Pieces | |
| Standards Met | |
| Blade Material | |
| Handle Material | |
| Protection Features | |
| Shank Shape | |
| Special Features | Acid-resistant Oil-resistant |
| End Shape | Straight Tip |
| End Type | Chisel |
| To Suit Octagon | mm millimetre |
KEN5058300K
LOM Z PLASTIKOWA RACZKA zAKONCZENIE PLASKIE 300mm Kennedy
KEN-505-8300K
SM.CK016,67,7ZLNE
Narzędzia Cromwell