Łom nieiskrzący 400mm 40cm z łapką do gwoździ Be-Cu Kennedy KEN5752400K KEN-575-2400K
dostępny
Cena regularna:
239,75 €
Cena regularna:
194,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapka do gwoździ nieiskrząca 400mm łom Be-Cu Kennedy KEN5752400K KEN-575-2400K
Kennedy KEN-575-2400K
KEN5752400K
SPARK RESISTANT WRECKINGBAR 400mm Be-Cu Kennedy KEN5752400K
Kennedy KEN-575-2400K
SM.CK016,496,1ZLNE
KEN5752400K
Zaostrzony na obu końcach nieiskrzący rysik. Idealny do znaczenia w miejscach trudno dostępnych, np. w rowkach.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Do ogólnego demontażu i rozbierania elementów. Wcięcie typu 'V' do usuwania gwoździ.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140298866 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Supplier Part No. | 5752400K |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| Waga elementu | 752 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Model, kod produktu | |
| Waga elementu | 752g |