Łopata nieiskrząca Kennedy KEN5759240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$223.74
Cena regularna:
$181.91
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łopata nieiskrząca Kennedy KEN5759240K KEN-575-9240K
Łopata kwadratowa do stref zagrożenia wybuchem.
Łopata posiada nieiskrzący kwadratowy szpadel z polipropylenowym uchwytem YD na drewnianym trzonku.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140126268 |
| Kod eCl@ss | 21041001 |
| Wymiar szpadla | 235mmx185mm |
| Typ | Kwadratowa |
| Długość całk./opak. | 950mm, 37 cali |
| Nr produktu | 198-1004 |
| Kod UNSPSC | 27112004 |
| Waga elementu | 1,8 kg |
Narzędzia nieiskrzące są używane do stref zagrożenia eksplozją przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażającymi wybuchem. Łopaty takie zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych narzędzi gdy mają one kontakt z twardą powierzchnią.
Stosowanie narzędzi nieiskrzących jest wręcz obowiązkowe przy wielu przemysłowych procesach jak produkcja ropy naftowej i paliw, w kontakcie z chemikaliami, budowa statków, przemysł wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie dla pracowników i instalacji oraz urządzeń.
Narzędzia nieiskrzące wykonane ze specjalnego stopu brązu i aluminium. Posiadają twardość do 25 HRC. Narzędzia muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
KEN5759240K
KEN-575-9240K
SM.CK016,669,9ZLNE
Narzędzia Cromwell