Łopata z szeroką szuflą YD No.2 Sitesafe SSF5227770A GAB PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OPEN SOCKET PLASTIC YD SQUARE MOUTH SHOVEL No.2 Sitesafe SSF5227770A
Sitesafe SSF-522-7770A
SSF5227770A
OPEN SOCKET PLASTIC YD SQUARE MOUTH SHOVEL No.2 Sitesafe
SSF-522-7770A
SM.CK016,72,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Część robocza ze stali węglowej kutej. Rękojeść z twardego drewna, bezpiecznie nitowane do uchwytu i gniazda.
Typ uchwytu: Plastik YD
Zakończenie Kwadrat No.2 Kwadratowy kształt łopaty
Rozmiar ostrza: 300 x 240mm Zakończenie zaokrąglone
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228511 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Numer produktu | S14212 |
| Supplier Part No. | SSF-522-7770A |
| UNSPSC Code | 27112004 |
| Waga elementu | 1.90 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 310mm |
| Szerokość ostrza | 240mm |
| Handle Length | 670mm |
| Handle Type | |
| Długość całkowita | 980mm |
| Typ | Shovel |
| Materiał ostrza | Carbon Manganese Steel |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Concrete (Mixing) Loose Materials Unprepared Earth/Clay |
| Shaft Material | Hardwood |
| Blade Finish/Coating | Epoxy |
| Typ nasadki | Open |