Łopata z szeroką szuflą z włókna szklanego YD Sitesafe SSF5227825F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SOLID SOCKET FIBREGLASS YD CONTRACTORS FORK Sitesafe SSF5227825F
Sitesafe SSF-522-7825F
SSF5227825F
SOLID SOCKET FIBREGLASS YD CONTRACTORS FORK Sitesafe
SSF-522-7825F
SM.CK016,224,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Widły całkowicie stalowe: S21322
Wykonane z stali węglowej manganowej dla zwiększenia wytrzymałości oraz kryte epoksydowe w celu ochrony prze rdzą. Tubowy trzonek gładko przyspawany.
Rozmiar szpady: 700mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228429 |
| Numer produktu | S21332 |
| Supplier Part No. | SSF-522-7825F |
| UNSPSC Code | 27112010 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Length | 700mm |
| Handle Type | MYD Metal Framed |
| Długość całkowita | 1010mm |
| Szerokość całk. | 180mm m metre |
| Typ | Digging Fork |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Tine Material | Manganese Steel |
| Tine Length | 310mm |