Lusterko inspekcyjne 30mm teleskopowe 180-480mm okrągłe Kennedy KEN5185380K KEN-518-5380K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lusterko inspekcyjne 30mm teleskopowe 180-480mm okrągłe Kennedy KEN5185380K KEN-518-5380K
- Średnica: 30mm
- Długość: 180-480mm
- Rodzaj: teleskopowe
Lusterko inspekcyjne posiada przegub. Eliminuje przekłamanie odbicia bez względu na kąt w jakim jest ustawione. Chromowany teleskop.
Specyfikacja lusterka inspekcyjnego Kennedy:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140004221 |
| Kod eCl@ss | 27209005 |
| Długość robocza | 180-480mm |
| Średnica lusterka | 30mm |
| Głębokość całk./opak. | 20mm |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Waga całkowita | 0,042kg |
| Szerokość całk./opak. | 65mm |
| Kod UNSPSC | 41111713 |
| Waga | 41g |