Lutownica 25W 230V Senator SEN5162210K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lutownica 25W 230V Senator SEN5162210K
Senator SEN-516-2210K
SEN5162210K
SOLDERING IRON 25W 230V C/W FINE POINT TIP Senator SEN5162210K
SEN-516-2210K
SM.CK016,45ZLNE
Odpowiednie do prac warsztatowych i różnych napraw. Uchwyt z tworzywa termoplastycznego zapewnia wygodę pracy i pewny chwyt. Przewód zasilający zablokowany jest wkrętem dociskowym, co zapobiega wyrywaniu przewodu i uszkodzeniu połączeń elektrycznych. Wyposażona w dwa płaskie, niklowane groty, przewód zasilania dł. 1,2 m i wtyk 13 A z kołkiem uziemiającym. Wyprodukowane wg normy BS EN 60335-2-45.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140224193 |
| eCl@ss Code | 21080100 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 327 |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Szerokość całk. | 82 |
| Supplier Part No. | SEN-516-2210K |
| Tip Type | Fine Point |
| UNSPSC Code | 23271603 |
| Voltage | 230 V |
| Wattage | 25 W |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Duty | |
| Długość całkowita | mm |
| Power Rating | 25 W watt |
| Typ produktu | |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tip Size | Fine Pointmm |
| Voltage | 230 V voltage |
| Waga | g |