Lutownica 40W 230V Senator SEN5162240K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lutownica 40W 230V Senator SEN5162240K
Senator SEN-516-2240K
SEN5162240K
SOLDERING IRON 40W 230V C/W 6mm OFFSET TIP Senator SEN5162240K
SEN-516-2240K
KC-016,57,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140224209 |
| ecl@ss | 21080100 |
| Głębokość całkowita | 50 |
| Długość całkowita | 327 |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Szerokość całk. | 82 |
| Oznaczenie | SEN-516-2240K |
| Tip Type | 6mm Offset |
| UNSPSC | 23271603 |
| Voltage | 230 V |
| Wattage | 40 W |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Duty | |
| Długość całkowita | mm |
| Power Rating | 40 W watt |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tip Size | 6mm |
| Voltage | 230 V voltage |
| Waga | g gram |