Lutownica prosta 15W 230V Kennedy KEN5162150K KEN-516-2150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$58.62
Cena regularna:
$47.66
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lutownica prosta 15W 230V Kennedy KEN5162150K KEN-516-2150K
Kennedy KEN-516-2150K
Lutownica prosta 15W 230V
KEN-516-2150K
Opis produktu
Specjalnie izolowane rękojeści z wygodnym chwytem. Zasilanie przewodowe odbywa się za pomocą śrub mocującej, co eliminuje obciążenie połączeń elektrycznych. Dostarczane z płaskimi niklowanymi grotami i angielską wtyczka z 13 amperowym bezpiecznikiem i kablem o długości 1.5 m. Wykonane wg BS 3456. Wszystkie 230V.15 Watt
Do lekkich prac. Do łatwych napraw elektrycznych domowych, dla majsterkowiczów.
25 Watt
Do średnich prac. Do szerokiego zakresu napraw w warsztatach.
40 Watt
Do średnio-ciężkich prac. Do lutowania elementów żelaznych gdzie większa moc jest niezbędna.
75 Watt
Do ciężkich prac. Lutowanie większych elementów, napraw garażowych i warsztatowych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Duty | Fine |
| Kod EAN13 | 5036140006232 |
| Kod eCl@ss | 21080100 |
| Głębokosć całk./opak. | 45 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 0.265 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Power Rating | 15 W |
| Nr produktu | L8015.00.01 |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Type | prosty |
| Kod UNSPSC | 23271603 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga | 270g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Duty | Fine |
| Overall Length | 216 mm millimetre |
| Power Rating | 15 W watt |
| Product Number | L8015.00.01 |
| Product Type | |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Tip Size | 3.0 mm millimetre |
| Voltage | 230 V voltage |
| Weight | 270 g gram |
KEN5162150K
LUTOWNICA PROSTA 15W 230V Kennedy
KEN-516-2150K
SM.CK016,126ZLNE
Narzędzia Cromwell