MLB-10x32 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606001B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-10x32 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606001B
Indexa IND-460-6001B
IND4606001B
MLB-10x32 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD INDEXA IND4606001B
IND-460-6001B
KC-016,4,6ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 | 5036140295186 |
| Długość całkowita | 32 mm |
| Numer produktu | B10 x 32 |
| Sztywność | 13Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-6001B |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B10 x 32 |
| Type | Medium Load |
| Sztywność | 13 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 4.5mm |
| L0 | 32mm |