MLB-16x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606220X MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-16x51 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606220X
Indexa IND-460-6220X
IND4606220X
MLB-16x51 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606220X
IND-460-6220X
SM.CK016,7,9ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295377 |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Numer produktu | B16 x 51 |
| Sztywność | 26.4 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606220X |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 21 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B16 x 51 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 26.4 Nmm |
| Dh | 16mm |
| Dd | 8mm |
| L0 | 51mm |