MLB-20x152 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606338R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-20x152 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606338R
Indexa IND-460-6338R
IND4606338R
MLB-20x152 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606338R
IND-460-6338R
SM.CK016,18,7ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295513 |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Numer produktu | B20x152 |
| Sztywność | 1.30 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606338R |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 103 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B20x152 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 1.3 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 152mm |